Wyjazd do ZOO

12 sierpnia mieliśmy przyjemność zorganizować wyjątkową wycieczkę do ZOO w Warszawie, w której wzięło udział 27 młodych odkrywców! W ramach inicjatywy Gminnej Biblioteki Publicznej – Centrum Kultury w Magnuszewie, spędziliśmy dzień pełen przygód i wspaniałych wrażeń wśród egzotycznych zwierząt.

Dzieci miały okazję poznać fascynujące gatunki z różnych zakątków świata, a także dowiedzieć się wielu ciekawostek o ich codziennym życiu. Było mnóstwo śmiechu, zabawy i oczywiście niezapomnianych chwil, które na długo pozostaną w naszej pamięci.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz opiekunom za wspólnie spędzony czas! Już nie możemy się doczekać kolejnych wyjazdów i nowych przygód! 1 DSC08407